Valhalla: Říše bohů
0:00/ 45:00

Sleduj film Valhalla: Říše bohů online !

Valhalla: Říše bohů

sleduj film Valhalla: Říše bohů od rezisera Fenar Ahmad online zadarmo. tento film ma komunitny rating  34%, dalsie info o filme – Dánsko, 2019, 105 min

Pozeraj film Valhalla: Říše bohů online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 19

Genre: DobrodružnýFantasyThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Valhalla: Říše bohů

v Krátkosti o filme online: Výpravná fantasy založená na severských bájích a mýtech o Valhalle, kam za doprovodu valkýr přicházejí padlí bojovníci. Odin, Thor, Loki a další bohové z Valhally se musí postavit svému osudu a odvrátit Ragnarok, zánik svůj i celého světa. Ze zajetí se totiž osvobodil obrovský vlk Fenrir a bohům hrozí ta úplně poslední bitva s odvěkým nepřítelem, s divokými obry. Svou roli v jejich boji sehrají i dvě děti, které si ze světa lidí přivedl Thor jako své sluhy. Po pestrobarevném zpracování od Marvelu přinášejí pohled na severské báje samotní seveřané, v opravdovějším, drsnějším a temnějším stylu Vikingů.(Bontonfilm)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Prvú polovicu filmu vám neustále tlčia do hlavy o Ragnaraku, vlkovi čo vie zjesť slnko, ako to treba všetko zastaviť, lebo nastane koniec sveta, k tomu ešte kecy o vyvolenom svietiacom dievčati, to všetko iba preto, aby to nakoniec vyšlo do stratena. Druhá polovica filmu sa totiž vyberá úplne iným smerom, príbehovo úplne mimo. Nakoniec z toho bola iba trápna záchranná akcia, kde museli zachrániť toho chalana z pazúrov "obrov", ktorí vlastne obrami ani neboli. K tomu totálne klišé záver. S postavami sa vôbec nepracuje, nie sú poriadne predstavené, a napriek tomu, že niektoré vyzerali aspoň trochu zaujímavo, tak len si odbijú svoj part a koniec. Čakal som, že Európania riadne rozvinú svoju mytológiu, no nakoniec si radšej pozrite toho amerického Thora.(15.12.2019)

Director:

Quality: 34%

Release:

34% 34%

Trailer k filmu Valhalla: Říše bohů