Všechny malé zázraky –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Všechny malé zázraky – (2020) online !

Trailer k filmu Všechny malé zázraky

Všechny malé zázraky – (2020)

Pozeraj film Všechny malé zázraky online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA, 2020, 108 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 8

Genre: DramaRomantický

Krajina pôvodu: USA, 2020, 108 min

Nazov filmu:

Všechny malé zázraky

v Krátkosti o filme online: film Všechny malé zázraky USA, 2020, 108 min online je z kategórii Drama / Romantický jeho hodnotenie je 64%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: David S. Greathouse

Csfd popis: Nebyť výborného hudobného doprovodu, tento film by nestál za nič. Celý film ťahá nahor v podstate len hudba, ktorá sa našťastie ukáže v pravý čas aby zachránila film vždy, keď sa náhodou nejaká scéna zbytočne predlžuje alebo zhoršuje. Bez hudby by bol ten film úplne prázdny. Všetky emócie, ktoré sa herci snažia vyjadriť pôsobia často až nútene, pričom medzi Elle a Smithom nie je vôbec žiadna chémia a ani stavba ich vzťahu nie nejako prepracovaná. Scény nie sú nijak špeciálne, všetky boli už niekoľkokrát videné a lepšie spracované, no našťastie sa sem tam nájde aj nejaký dobrý moment či dialóg. Osobne si myslím, že najväčším záporom filmu je Elle Fanning, ktorá nie je vôbec dobrá herečka. Ani som jej zo začiatku neveril, že je zlomená zo smrti svojej sestry, prechádza si smútkom a depresiami a je blízko k samovražde (nie je to spoiler, takto sa film začína). Lepšia možnosť by bola miesto nej obsadiť napríklad tú Virginiu Gardner, ale ani tu si nie som istý, či by to bol vďaka nej lepší film. Tak či onak, All the Bright Places je prinajlepšom slabý podpriemer plný stereotypov a klišé, ktorému by som nebyť hudby a pár príjemných scén dal odpad.(5.5.2020)

herci: Keegan DeWitt