Waiting for Anya –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Waiting for Anya – (2020) online !

Trailer k filmu Waiting for Anya

Waiting for Anya – (2020)

Pozeraj film Waiting for Anya online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Velká Británie / Belgie, 2020, 105 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 5

Genre: DramaThrillerVálečný

Krajina pôvodu: Velká Británie / Belgie, 2020, 105 min

Nazov filmu:

Waiting for Anya

v Krátkosti o filme online: film Waiting for Anya Velká Británie / Belgie, 2020, 105 min online je z kategórii Drama / Válečný / Thriller jeho hodnotenie je 56%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Alan Latham

Csfd popis: Čakanie na Anyu, je príbeh o komunite podhorských osadníkov, ktorí sa zomkli a pomáhajú utiecť malým židovským deťom do Španielska priamo s pred nosa Nemeckej jednotke, ktorá bola vyslaná do tejto oblasti strážiť Francúzsko – Španielsku hranicu. Dej hovorí o 13 ročnom pastierskom chlapcovi Joovi, ktorý odhalí ukrývanie štvancov u samotárskej vdovy Horcáde. Od tejto chvíle Jo, hlboko citove prežíva dramatické udalosti z pohľadu svojho detského rozumu. Pekná príroda, skvelá výprava, slušné herecké výkony. Tempo a dramatickosť, ale zaostáva za zámerom, kde si to žiadalo väčšie napätie, aké by v skutočnosti aj vládlo.(17.2.2020)

herci: Anjelica Huston