Wake Up
0:00/ 45:00

Sleduj film Wake Up online !

Wake Up

sleduj film Wake Up od rezisera Aleksandr Chernyaev online zadarmo. tento film ma komunitny rating  52%, dalsie info o filme – USA, 2019, 92 min

Pozeraj film Wake Up online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 12

Genre: AkčníKrimiThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Wake Up

v Krátkosti o filme online: null

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Jeden by sa divil, že takíto maličký film môže vyznieť aj celkom príjemne v oblasti jemnej depresie a chcenej bezútešnosti. Najviac kazí úspešnosti snímku malosť a taký až inscenačný príbeh, ktorý nie je rozvitý do hĺbky. Priznám sa, kvôli malému množstvu postáv si tipnete ihneď správne ako ja, a to som úplný hlupák. Herci nemajú extra čo hrať, ale keď už, tak sa zbytočne nesmejú. Skrátka, ako prvotina niekoho môže byť, ak by však príbeh bol košatejší a viac vývojový išlo by o pomerne vydarený film. Na ten malý čas som sa ale ocitol v prízemnej a mumifikovane oddychovej filmárčine. (videné 12.11.2019, BDrip)(13.11.2019)

Director:

Quality: 52%

Release:

52% 52%

Trailer k filmu Wake Up