Willoughbyovi –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Willoughbyovi – (2020) online !

Trailer k filmu Willoughbyovi

Willoughbyovi – (2020)

Pozeraj film Willoughbyovi online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Kanada, 2020, 92 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 9

Genre: AnimovanýKomédieRodinný

Krajina pôvodu: Kanada, 2020, 92 min

Nazov filmu:

Willoughbyovi

v Krátkosti o filme online: film Willoughbyovi Kanada, 2020, 92 min online je z kategórii Animovaný / Komedie / Rodinný jeho hodnotenie je 55%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Aaron L. Gilbert

Csfd popis: "The Willoughbys" je celkom netradičným animovaným filmom. Ak máte záujem, môžete si ho pozrieť na Netflixe. A je super, že aspoň takto prichádzajú nejaké filmové novinky, ktoré mám možnosť si pozrieť. Myslím si, že v rámci animovaných komédií toto celkom dobre funguje. Má to celkom zaujímavé postavy, dobré stop-motion animácie a dobré momentky, ktoré som si užil. Film je dostatočne kreatívny a vie ako má podať svoju tému. Osobne si len neviem predstaviť, že by som to dovolil pozrieť si mojim deťom. Možno keby boli trošku staršie, no neviem si predstaviť mať päťročného alebo sedemročného syna, s ktorým by som si toto pozrel. Myslím si, že by z toho bol celkom zmätený a nevedel čo si o tom myslieť. Má to niekoľko momentov, ktoré sú dokonca celkom temné. A hoci neurobia niekedy ten posledný krok k tomu, aby to bolo vysoko drastické, tak minimálne tie nápady tam sú. A potom som si uvedomil, že to robila Kanada. A všetko dalo viac zmysel. Tam si totiž nezaväzujú tvorcovia ruky nejakými limitmi. Tie majú posunuté trošku ďalej než ich americkí susedia a preto tie filmy potom pôsobia trošku silnejšie. Vedia využiť potenciál toho čo sa im ponúka. A film využíva veľmi dobre aj to, že je animovaný a prináša celkom dobrý humor. Sú tu pasáže kedy to trošku spomalilo a myslím si, že jednotlivé filmové tretiny sú trošku nevyvážené. Robíme jedno, potom prejdeme k druhému, tretiemu a dojdeme k štvrtému a potom piatemu. Nemôžem povedať, že je to nezvládnuté, no rozhodne sa tomu snažili dať trošku veľké množstvo informácií a aj to tak vyzerá. Za pozornosť podľa mňa stojí, no poviem ešte úprimne na záver jedno. Film je maximálne absurdný. Ale vie s tým pracovať. Hodnotenie: B(1.5.2020)

herci: Aaron L. Gilbert