Ztracené dívky –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Ztracené dívky – (2020) online !

Trailer k filmu Ztracené dívky

Ztracené dívky – (2020)

Pozeraj film Ztracené dívky online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA, 2020, 95 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 10

Genre: DramaKrimiMysteriózníThriller

Krajina pôvodu: USA, 2020, 95 min

Nazov filmu:

Ztracené dívky

v Krátkosti o filme online: film Ztracené dívky USA, 2020, 95 min online je z kategórii Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi jeho hodnotenie je 51%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Anne Carey

Csfd popis: "Lost Girls" toho podľa mňa neprináša moc. V prvom rade máme príbeh podľa skutočnej udalosti, ktorý by mal byť zaujímavý, no v skutočnosti to nie je spracované tak, aby ma to nejako výrazne zaujalo. Nemá to ani režisérsky štýl, ani nejaké výnimočné momentky, ani vysoko zaujímavé postavy. Plus pôsobia často zbytočne. Realita je taká, že je tu veľké množstvo postáv, ktoré sa dali jednoducho vyhodiť z príbehu a dokopy by sme o nič zásadné neprišli. Sú tam asi len preto, že je to podľa skutočnej udalosti. No nič výrazné s nimi nespravia, nedajú im nič čo by ich nejako posúvalo a nakoniec celý film stojí na jeho cieli, matke a detektívovi, čo to vyšetruje. A ostatní sú tam okrajovo. A to je aj hlavný dôvod, prečo ma tento film tak veľmi nezaujal. Herecké výkony sú funkčné a je fajn, že sa dočkáme aj záveru, no celkové vyšetrovanie je mdlé, atmosféra tu moc silná nie je, postavy toho moc nepridávajú a s výnimkou záveru som na nič dokopy nečakal. Čo viac mám k tomu dodať? Film má Lolu Kirke a Oonu Laurence, a ani tak som si nenašiel nič výrazné, čo by som pochválil. Lebo nemám dokopy čo na filme vyzdvihnúť. Je to proste definícia slova - Meh. Hodnotenie: C(11.4.2020)

herci: Amy Ryan